Вила Jorgos- Неа Врасна

од79

Вила Jorgos- Неа Врасна

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа долга 5 километри и истото претставува идеално место за одмор за целото семејство.

Вила Јоргос се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студија како и еден дуплекс апартман. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата се наплаќа 5 € на ден.

Ценовник

Период Број на ноќевања 1/3 Студио 1/4 Студио 1/3+1/3 Дуплекс
24.05-31.05 7 79* 89* 99*
31.05-07.06 7 89* 99* 119*
07.06-14.06 7 109* 129* 149*
14.06-21.06 7 129* 139* 159*
21.06-01.07 10 340 390 560
01.07-11.07 10 410 450 650
11.07-21.07 10 450 480 750
21.07-31.07 10 450 480 750
31.07-10.08 10 450 480 750
10.08-20.08 10 450 480 750
20.08-30.08 10 410 450 650
30.08-06.09 7 129* 139* 159*
06.09-13.09 7 109* 129* 149*
13.09-20.09 7 89* 99* 119*