Вила Janis- Неа Врасна

од79

Вила Janis- Неа Врасна

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа долга 5 километри и истото претставува идеално место за одмор на целото семејство.

Вила Јанис се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со четири четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата не се доплаќа.

.

Ценовник

Период Број на ноќевања 1/4 Студио
24.05-31.05 7 79*
31.05-07.06 7 89*
07.06-14.06 7 109*
14.06-21.06 7 129*
21.06-01.07 10 340
01.07-11.07 10 390
11.07-21.07 10 430
21.07-31.07 10 430
31.07-10.08 10 430
10.08-20.08 10 430
20.08-30.08 10 390
30.08-06.09 7 129*
06.09-13.09 7 109*
13.09-20.09 7 89*