Хотел Poseidon 3* - Кастросикиа

од169

Хотел Poseidon 3* - Кастросикиа

Хотел Посеиодон се наоѓа на сама плажа, во областа Канали, во местото Кастросикиа, на 18км од Превеза, 47км од Парга и на 30км до Лефкада.
Хотелот располага со 53 соби на 3 спрата паркинг, бесплатен интернет, 2 базена, бар покрај базен за кафе и закуска, ресторан, мала зоо градина, лежалки на плажа – бесплатни, паркинг – бесплатен.
Собите располагаат со: клима, балкон, тоалет со када или туш, телефон, ТВ, фрижидер, wi-fi, и сите соби гледаат према море.

 

-5%  ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2018

Ценовник

Хотел Poseidon Beach 3* Kastrosikia
ЦЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА 7 НОЌЕВАЊА НА ПОЛУПАНСИОН
Период Ноќевања Цена по лице
20.06-27.06.2018 7 169*
27.06-04.07.2018 7 219*
04.07-11.07.2018 7 289
11.07-18.07.2018 7 349
18.07-25.07.2018 7 399
25.07-01.08.2018 7 399
01.08-08.08.2018 7 399
08.08-15.08.2018 7 399
15.08-22.08.2018 7 399
22.08-29.08.2018 7 399
29.08-05.09.2018 7 329
05.09-12.09.2018 7 289
12.09-19.09.2018 7 249
19.09-26.09.2018 7 219*
26.09-03.10.2018 7 189*

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА 7 НОЌЕВАЊА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62 МКД

На промо цените  со * не следува попуст за 2 последователни термина, и попуст за рана резервација.