HOTEL MEDITE & SPA 4*

HOTEL MEDITE & SPA 4*

 Ден недела – четврток петок и сабота
 Тип на соба \ Услуга BB HB FB BB HB FB
 DBL стандард 55 77 89 66 88 100
 SGL стандард 47 58 64 58 69 75
 DBL лукс 63 85 97 76 98 110
 SGL лукс 55 66 72 68 79 85
 Студио ( 2+1 ) 88 110 122 108 130 142
 APP (со 2 спални) 106 150 174 140 184 208
ДОПЛАТИ
 Дете до 1,99 год. 0 0 0 0 0 0
 Дополнително легло – дете 2-5,99 год. 4 10 13 4 10 13
 Дополнително легло – дете 6-11,99 год. 12 18 21 12 18 21
 Дополнително легло – возрасен над 12 год. 12 23 29 12 23 29

 

Цените важат до 20ти декември 2018.

Цените се дадени по СОБА (за двајца возрасни)* на ден, за услуга ноќевање со појадок (BB)/ полупансион (HB) / полн пансион (FB)

  • Цените НЕ ВАЖАТ за национални и верски празници, семинари, конгреси.
  • Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд
  • Само во Single собите цената е за еден возрасен и нема можност за сместување на деца, а во апартманот цената е за четворица возрасни