Хотел Jenny - Сивири

од160

Хотел Jenny - Сивири

Хотелот Џени е лоциран на 150 м. од прекрасната песочна плажа во центарот на Сивири. Хотелот располага со 37 соби: 1/2 со брачен кревет, 1/3  со 1 брачен кревет и 1 нормално легло и 1/4 со еден брачен кревет и две нормални легла. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Собите имаат прекрасен поглед кон плажата и морето. Хотелот располага со базен и лежалки кои се бесплатни за користење од гостите, а исто така има и бар покрај базенот. WiFi интернет – вклучен во цена. Собите за сезона 2018 ќе бидат реновирани.

Ценовник

Хотел „ЏЕНИ“ – Сивири
Период ПП По лице во 1/2+2стандард По лице во 1/2+2 дуплекс
19.05-26.05.18 7 160 160
26.05-02.06.18 7 190 210
02.06-09.06.18 7 220 240
09.06-16.06.18 7 250 275
16.06-23.06.18 7 275 300
23.06-30.06.18 7 295 325
30.06-07.07.18 7 320 350
07.07-14.07.18 7 340 375
14.07-21.07.18 7 370 400
21.07-28.07.18 7 370 400
28.07–04.08.18 7 370 400
04.08-11.08.18 7 370 400
11.08-18.08.18 7 370 400
18.08-25.08.18 7 340 375
25.08-01.09.18 7 290 320
01.09-08.09.18 7 260 285
08.09-15.09.18 7 220 240
15.09-22.09.18 7 200 220