Хотел Polihrono Beach 3* - Полихроно

од75

Хотел Polihrono Beach 3* - Полихроно

Локација: Грција / Халкидики / Касандра / Полихроно

Плажа: Сопствена плажа. Песочна со ситни каменчиња

Услуга: Ноќевање со појадок

Интернет: Бесплатно wi-fi на рецепција, бар и плажа

Сместување: Хотелот располага со соби на приземје, прв и втор кат.
Сите соби се опремени со клима уред (со доплата), сателитска ТВ, телефон, Wi-Fi интернет (со доплата), мал фрижидер / мини бар, купатило со туш, балкон.

Хотелски содржини: Хотелот се простира на самата, урбано уредена со лежалки, чадори за сонце. Има сопствен ресторан во кој се служи појадокот.
Уживајте во освежителни пијалоци, кафе или мала ужина во барот хој е на рецепција или надворешниот бар на хотелот – на тераса со прекрасен поглед на заливот Торонеос.
Хотелот е лоциран на шеталиштето во Полихроно и е во близина на различни таверни, кафулиња и продавници. Гостите можат да го користат јавниот простор за паркирање во близина.

При користење на лежалки и чадори на плажа строго е забрането консумирање на храна и пијалоци купени надвор од хотелот / барот на плажа.
Истите се достапни и можат да се купат во барот на плажата.

Лежалките се достапни со купен пијалок од барот на плажа.
Барот Ви нуди можност да направите и целодневна резервација за лежалки и истата е со доплата.

Ценовник

Термин Услуга Double Triple Quadraple Quadraple Ground Floor
Цена по лице за 7 ноќевања со појадок
20.05-27.05.2018 7 BB 90 105 119 75
27.05-03.06.2018 7 BB 119 125 139 89
03.06-10.06.2018 7 BB 140 150 165 115
10.06-17.06.2018 7 BB 169 175 189 135
17.06-24.06.2018 7 BB 189 215 229 165
24.06-01.07.2018 7 BB 205 229 249 185
01.07-08.07.2018 7 BB 225 255 275 205
08.07-15.07.2018 7 BB 255 280 300 239
15.07-22.07.2018 7 BB 279 289 309 255
22.07-29.07.2018 7 BB 299 309 320 279
29.07-05.08.2018 7 BB 309 319 325 289
05.08-12.08.2018 7 BB 309 319 325 289
12.08-19.08.2018 7 BB 309 319 325 289
19.08-26.08.2018 7 BB 289 299 315 265
26.08-02.09.2018 7 BB 245 255 269 225
02.09-09.09.2018 7 BB 195 205 215 165
09.09-16.09.2018 7 BB 159 170 175 140
16.09-23.09.2018 7 BB 140 150 159 120