Хотел Golden beach - Метаморфозис

од189

Хотел Golden beach - Метаморфозис

Хотелот Голеден Бич е лоциран на 20 метри од плажа во Метаморфозис. Хотелот располага со 45 соби, 1/3 со брачен кревет + нормално легло. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Собите имаат прекрасен поглед кон плажата и морето. Хотелот се наоѓа во област со борова шума и претставува одлична комбинација за релаксирање и одмор. Во склоп на хотелот има и базен кој е бесплатен за користење од страна на гостите. 1/2+1 EKO собите се наоѓаат на приземје, 1/2+1 стандард на прв, втор, трет и четврти спрат, додека FAMILY собите на втор спрат.

Ценовник

Хотел „ГОЛДЕН БИЧ“ – Метаморфозис
Период ALL L. По лице во 2+1 ЕКО По лице во 2+1

По лице во 1/4

FAMILY

20.05-27.05.18 7 189 209 259
27.05-03.06.18 7 209 229 249
03.06-10.06.18 7 239 249 269
10.06-17.06.18 7 279 299 319
17.06-24.06.18 7 309 329 359
24.06-01.07.18 7 329 349 379
01.07-08.07.18 7 359 379 409
08.07-15.07.18 7 409 439 479
15.07-22.07.18 7 459 479 529
22.07-29.07.18 7 459 479 529
29.07-05.08.18 7 459 479 529
05.08-12.08.18 7 459 479 529
12.08-19.08.18 7 459 479 529
19.08-26.08.18 7 419 449 469
26.08-02.09.18 7 369 389 409
02.09-09.09.18 7 319 339 369
09.09-16.09.18 7 259 279 309
16.09-23.09.18 7 209 229 259

 

* ALL LIGHT– се вклучено (појадок – шведска маса, ручек –избор од две главни јадења, вечера– шведска маса,  локални алхохолни и безалхохолни пијалоци од 12-17: 30 ч. и 19:00-21:00 ч.)