Hotel 3 Mountains 3*

од48

Hotel 3 Mountains 3*

Тип на сместување 21.12.2018 – 15.04.2019 01.12.2018 – 20.12.2018
  НП ПП НП ПП
Студио делукс                       за 2 лица 48.00 € 58.00 € 38.00 € 48.00 €
АПП со 1 спална за 2 лица 64.00 € 73.00 € 54.00 € 63.00 €
1/1 студио 35.00 € 40.00 € 28.00 € 33.00 €

 

 

Во цената е вклучено:
ноќевање по соба на база одбраниот пансион
базен со термална вода
сауна,солена сауна,парна бања,релакс зона
детско катче,игралиште
паркинг
шатл до Гондолата

Капацитет на сместување:
студио – 2 лица
АПП со 1 спална – 2+2 лица

Попусти:
деца до 5,99 на дополнителен кревет – бесплатно
2 деца до 5,99 – 7 евра на НП и 10 евра на ПП
деца 6-11,99 на дополнителен кревет – 7 евра на НП и 10 евра на ПП
возрасен на дополнителен кревет – 12 евра на НП и 17 евра на ПП

Туристичка такса:
Туристичка такса – 1 евро од ден по лице