Hot Springs 4*

од40

Hot Springs 4*

Хотел Hot Springs Medical & Spa се наоѓа во с. Бања (област Разлог), село познато по своите термални извори, во хотелот се користи минерална вода во Wellness & SPA  центарот.

Цените се на ДЕН за ЛИЦЕ – услуга ноќевање со појадок

 

 

сместување

01.10.17-30.11.17 17.04.18-15.06.18 01.12.17-21.12.17
05.02.18-06.04.18
07.01.18-04.02.18
07.04.18-16.04.18
понедел.
четврток
петок
недела
понедел.
четврток
петок
недела
понедел.
четврток
петок
недела
понедел
четврток
петок
недела
DBL comfort (2+1) 40 50 43 53 45 55 47 57
DBL executive (2+1) 42 52 45 55 47 57 50 60
Alpin studio (2+2) 54 64 58 68 60 70 66 76

 

Попусти и доплати
-дете до 5,99 г. на редовно легло – бесплатно
-дете до 5,99 г. на доп. легло – бесплатно
-дете 6-11,99 г. на редовно легло -25% од цената
-дете 6-11,99 г. на прво доп. легло 29 еур на ден
-дете 6-11,99 г. на врторо доп. легло 19 еур на ден
-возрасен или дете над 12 г. на прво доп. легло 39 еур на ден
-возрасен или дете над 12 г. на второ доп. легло 29 еур на ден

Сите соби и апартмани се елегантно декорирани да ги задоволат барањата на секој гостин. Хотелот има 138 пространи соби кои се различни по изглед, а најмалите се 25м2. Сите соби и апартмани се опремени со: телевизор,
телефон, жичен и безжичен интернет, сеф, мини бар. Сите бањи се опремени со: бања или туш кабина, фен, козметика, папучи, целосен сет на крпи, бањарки

GPS координати:

41.874041, 23.521865

41°52’26.6″N 23°31’18.7″E