Вила Gerakina- Неа Врасна

од69

Вила Gerakina- Неа Врасна

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа долга 5 километри и истото претставува идеално место за одмор на целото семејство.

Вила Геракина се наоѓа на 150 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни, трокреветни, четворокреветни и петтокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата не се доплаќа.

.

Ценовник

Период Број на ноќевања

1/2 Студио

 

1/3 Студио 1/4 Студио
24.05-31.05 7 69* 79* 89*
31.05-07.06 7 79* 89* 99*
07.06-14.06 7 99* 109* 119*
14.06-21.06 7 119* 129* 139*
21.06-01.07 10 280 310 340
01.07-11.07 10 310 380 400
11.07-21.07 10 330 410 430
21.07-31.07 10 330 410 430
31.07-10.08 10 330 410 430
10.08-20.08 10 330 410 430
20.08-30.08 10 290 380 400
30.08-06.09 7 119* 129* 139*
06.09-13.09 7 99* 109* 119*
13.09-20.09 7 79* 89* 99*