FOREST NOOK 3*

од34

FOREST NOOK 3*

Тип на сместување 01.12.2017 – 22.12.2017 03.01.2018 – 17.01.2018 07.03.2018 – 15.04.2018 FB 23.12.2017 – 28.12.2018 18.01.2018 – 06.03.2018 FB 29.12.2017 – 02.01.2018 FB
Лице во 1/2 соба 34.50 € 37.00 € 52.50 €
 АПП со 1 спална 74.00 € 82.00 € 132.00 €
АПП со 2 спални за 4 лица 142.00 € 154.00 € 215.00 €

Во цената е вклучено:
-ноќевање по лице (освен за АПП) со појадок,ручек,вечера
-користење на џакузи,сауна,базен
-трансфер до Гондола
-интернет

Минимум престој 3 ноќевања за период 29.12-02.01.2018
На 31.12.2017 цената не вклучува вечера.Клиентите ќа имаат ручек

Доплати:

-Божиќна вечера (незадолжителна) – 30 евра за возрасни и 15 евра за деца (6-11,99)
-Новогодишна вечера (незадолжителна) – 50 евра за возрасни и 30 евра за деца (6-11,99)

Туристичка такса  – 1евро од ден по лице !

Капацитет на сместување:
-1/2 соба – 2+1 лице
-АПП со 1 спална – 2+2 лица
-АПП со 2 спални 4+2 лица

Услови за деца:
-деца до 5,99 на дополнителен кревет – бесплатно
-деца 6-11,99 на дополнителен кревет – 14 евра од ден
-возрасен на дополнителен кревет – 24 евра

Попусти за рани резервации:

-10% попуст за сите резервации направени до 15.11.2017 и платени до 25.11.2017