Flora 4*

Тип на сместување

26.12.2017 – 03.01.2018  

ПП

16.01.2018 – 04.03.2018 ПП 18.12.2017 – 25.12.2017 04.01.2018 – 15.01.2018 05.03.2018 – 11.03.2018   ПП 01.12.2017 – 17.12.2017 12.03.2018 – 31.03.2018 ПП
Лице во 1/2 соба 56.00 € 43.50 € 32.50 € 28.50 €
1/1 соба 108.00 € 67.00 € 52.00 € 45.00 €
Студио за 2 лица 122.00 € 96.00 € 76.00 € 66.00 €
АПП со 1 спална за 2 лица 142.00 € 112.00 € 91.00 € 78.00 €

Цената вклучува:

-ноќевање по лице (освен за студио и АПП – за 2 лица) со појадок и вечера;
-користење на базен,фитнес

Минимум престој 4 ноќевања за Нова Година 26.12-03.01.2018 !

Капацитет на сместување:
-1/2 соба – 2+1 лице
-1/1 соба – 1лице
-студио – 2+1 лице
-АПП – 2+2 лица

Доплати:
Божиќна вечера (задолжителна) – 40 евра за возрасни и 22 евра за деца (2-11,99)
Новогодишна вечера (задолжителна) – 65 евра за возрасни и 35 евра за деца (2-11,99)

Туристичка такса – 1 евро од ден по лице !

Попусти за деца:

деца до 1,99 – бесплатно
1 дете 2-11,99 на дополнителен кревет – бесплатно
2 дете 2-11,99 на дополнителен кревет – има 60% попуст
возрасен на дополнителен кревет во 1/2 соба- има 30% попуст

Попусти за рани резервации:
10% попуст за сите резервации направени до 15.10.2017 и целосно платени до 20.10.2017

Бонуси:
7=6 за  периодите 18.12-25.12.2017 / 04.01-15.01.2018 / 05.03-11.03.2018 / 01.12-17.12.2017

Бонусите не се комбинираат со раните резервации !

GPS координати:

42.264438, 23.603088

42°15’52.0″N 23°36’11.1″E