EUPHORIA CLUB 4*

од29

EUPHORIA CLUB 4*

Тип на сместување 21.12.2017 – 28.12.2017 02.01.2018 – 02.02.2018 25.02.2018 – 05.03.2018 НП 29.12.2018 – 01.01.2018 НП 03.02.2018 – 24.02.2018 НП 06.03.2018 – 31.03.2018 02.12.2017 – 20.12.2017 НП
Лице во студио 34.50 € 63.00 € 9.50 € 29.50 €
Лице во АПП со 1 спална 40.50 € 78.00 € 49.50 € 34.50 €
Лице во АПП со 2 спални  * 54.50 € 91.00 € 66.50 € 44.50 €
Лице во Вила со 2 спални * 65.50 € 113.00 € 79.50 € 54.50 €
1/1 студио 59.00 € 116.00 € 69.00 € 53.00 €
2, 3, 4 дете до 11,99 год на дополнителен кревет со 2 возрасни 19.00 € 29.50 € 24.00 € 19.00 €

*минимум 3 целосно платежни лица

Во цената е вклучено:

-ноќевање по лице со појадок
-користење на базе,џакузи,сауна,парна бања
-wi fi
-трансфер до Гондола
-паркинг

Минимум престој 3 ноќевања за период 29.12-01.01.2018

Доплати:
-Вечера- 13 евра за возасен и 10 евра за деца од ден (2-11,99)
-Божиќна вечера (незадолжителна) 45 евра за возрасни и 25 евра за деца (2-11,99)
-Новогодишна вечера (незадолжителна) 75 евра за возрасни и 40 евра за деца (2-11,99)

Туристичка такса – 1 евро од ден по лице !

Капацитет на сместување:
-студио-2+1 лице
-АПП со 1 спална -2+2 лица
-АПП со 2 спални – 4+1 лице
-Вила со 2 спални – мин 3 лица,макс 5+1 лице
-1/1 студио – 1 лице

Попусти:

-1 дете до 11,99 на дополнителен кревет со 2 возрасни – бесплатно
-возрасен на дополнителен кревет – има 40% попуст

Попусти за рани резервации:
-20% попуст за резервации направени до 30.09 и платени до 30.09.2017
-10% попуст за резервации направени до 15.11 и платени до 15.11.2017

Бонуси:
7=6 за сите периоди освен за 29.12-10.01.2018 и 03.02-24.02.2018

Бонусите не се комбинираат со доплатите и со раните резервации.