Вила Димитра - Никити

од69

Вила Димитра - Никити

1/3 Апартман
1/3 + 1 Апартман

НИКИТИ туристичкото место на западната страна на вториот крак на Халкидики-Ситонија. Идеално место за туристи кои сакаат убава плажа, чисто море, долги прошетки покрај плажа со многу ресторани, сувенирници, детски забавни паркови и разновиден културно-забавен живот. Во непосредна близина се наоѓаат супермаркетите Лидл и Масутис.

ВИЛА “DIMITRA” Е ИДЕАЛНА ЗА ОДМОР СО ПРОСТРАН ДВОР СО ТРЕВА,ЦВЕЌИЊА И ПАЛМИ,СКАРА НА ЖАР,ЛУЛАШКИ ЗА ДЕЦА.

ВИЛА “DIMITRA” Е ОДДАЛЕЧЕНА НА 250 МЕТРИ ОД ПЛАЖА.

ВИЛА “DIMITRA” РАСПОЛАГА СО ТРОКРЕВЕТНИ АПАРТМАНИ, А ВО НЕКОИ ИМА МОЖНОСТ И ЗА ДОПОЛНИТЕЛЕН КРЕВЕТ.

Ценовник

Период Ноќевања Апартман
Бр (2алфа, 3алфа, 4алфа, 1вита, 2вита)
1/3, 1/3+1
21.05 – 28.05 7 69
28.05 – 04.06 7 79
04.06 – 11.06 7 89
11.06 – 18.06 7 119
18.06 – 25.06 7 129

ЦЕНИ ЗА ПАКЕТ АРАНЖМАНИ:
– ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА ПАКЕТ АРАНЖМАН КОЈ ВКЛУЧУВА: ПРЕВОЗ, СМЕСТУВАЊЕ ВО  АПАРТМАН  ЗА 7  НОЌИ;
– ВО АПАРТМАНИТЕ СЕ СМЕСТУВААТ МИНИМУМ 2 ЛИЦА;
– КОРИСТЕЊЕТО НА КЛИМА УРЕД И WI-FI Е БЕСПЛАТНО;
– ТРЕТО И ЧЕТВРТО ВОЗРАСНО ЛИЦЕ или ДЕТЕ– БЕСПЛАТНО (доплаќа само превоз доколку користат)

Период Ноќевања Апартман
Бр (2алфа, 3алфа, 4алфа, 1вита, 2вита)
1/3, 1/3+1
25.0602.07 7 299
02.0709.07 7 309
09.0716.07 7 319
16.0723.07 7 349
23.0730.07 7 359
30.0706.08 7 359
06.08 – 13.08 7 349
13.08 – 20.08 7 319
20.08 – 27.08 7 309

ЦЕНИ ЗА СОПСТВЕН ПРЕВОЗ (ЗАКУП НА АПАРТМАН):
– ЦЕНИТЕ СЕ  ДАДЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 2, 3 ИЛИ 4 ЛИЦА;
– КОРИСТЕЊЕТО НА КЛИМА УРЕДОТ И WI-FI Е БЕСПЛАТНО

Период Ноќевања Апартман
Бр (2алфа, 3алфа, 4алфа, 1вита, 2вита)
1/3, 1/3+1
27.0803.09 7 129
03.09 – 10.09 7 119
10.09 – 17.09 7 109
17.09 – 24.09 7 79

ЦЕНИ ЗА ПАКЕТ АРАНЖМАНИ:
– ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА ПАКЕТ АРАНЖМАН КОЈ ВКЛУЧУВА: ПРЕВОЗ, СМЕСТУВАЊЕ ВО  АПАРТМАН  ЗА 7  НОЌИ;
– ВО АПАРТМАНИТЕ СЕ СМЕСТУВААТ МИНИМУМ 2 ЛИЦА;
– КОРИСТЕЊЕТО НА КЛИМА УРЕД И WI-FI Е БЕСПЛАТНО;
– ТРЕТО И ЧЕТВРТО ВОЗРАСНО ЛИЦЕ или ДЕТЕ– БЕСПЛАТНО (доплаќа само превоз доколку користат)

Апартман БР.2 АЛФА

1/2+1/1 (3 ЛИЦА)

Апартманот се наоѓа на први кат.
Апартманот располага со две простории. Првата просторија е кујната која е комплетно опремена со кујнски инвентар, ел.шпорет без рерна, аспиратор, фрижидер и има 1 поединечен кревет. Во втората просторија има 2 поединечни кревети, плакар за алишта, тв, клима и излегува на тераса на која има маса со столици и тенда, со поглед во убавата градина. Апартманот располага со стандардно купатило и вц.

Апартман БР.3 АЛФА

1/2+1/1 (3 ЛИЦА)

Апартманот се наоѓа на први кат.
Апартманот располага со две простории. Првата просторија е кујната која е комплетно опремена со кујнски инвентар, ел.шпорет без рерна, аспиратор, фрижидер и има 1 поединечен кревет. Во втората просторија има 2 поединечни кревети, плакар за алишта, тв, клима и излегува на тераса на која има маса со столици и тенда, со поглед во убавата градина. Апартманот располага со стандардно купатило и вц.

Апартман БР.4 АЛФА

1/2+1/1 (3 ЛИЦА)

Апартманот се наоѓа на први кат.
Апартманот располага со две простории. Првата просторија е кујната која е комплетно опремена со кујнски инвентар, ел.шпорет без рерна, аспиратор, фрижидер и има 1 поединечен кревет. Во втората просторија има 2 поединечни кревети, плакар за алишта, тв, клима и излегува на тераса на која има маса со столици и тенда, со поглед во убавата градина. Апартманот располага со стандардно купатило и вц.

Апартман БР.1 ВИТА

1/2+1/1+1 (4 ЛИЦА)

Апартманот се наоѓа на втори кат.
Апартманот располага со две простории. Првата просторија е кујната која е комплетно опремена со кујнски инвентар, ел.шпорет без рерна, аспиратор, фрижидер и има 1 поединечен кревет. Во втората просторија има 2 поединечни кревети со можност за дополнителен кревет, плакар за алишта, тв, клима и излегува на тераса на која има маса со столици и тенда, со поглед во убавата градина. Апартманот располага со стандардно купатило и вц.

Апартман БР.2 ВИТА

1/2+1/1 (3 ЛИЦА)

Апартманот се наоѓа на втори кат.
Апартманот располага со две простории. Првата просторија е кујната која е комплетно опремена со кујнски инвентар, ел.шпорет без рерна, аспиратор, фрижидер и има 1 поединечен кревет. Во втората просторија има 2 поединечни кревети, плакар за алишта, тв, клима и излегува на тераса на која има маса со столици и тенда, со поглед во убавата градина. Апартманот располага со стандардно купатило и вц.