BOROVETS HILLS 5*

од34

BOROVETS HILLS 5*

Тип на сместување01.01.2019 -19.01.2019 10.02.2019 – 16.02.2019
ПП
28.12.2018 – 31.12.2018
ПП
20.01.2019 – 09.02.2019 17.02.2019 – 23.02.2019
ПП
10.12.2018 – 27.12.2018 24.02.2019 – 31.03.2019 01.04.2019 – 30.04.2019
ПП
Лице во 1/2 соба53.50 €87.00 €45.00 €37.00 €
Деца до 11,99 на дополнителен кревет24.00 €37.50 €21.00 €17.50 €
Деца до 11,99 на стандарден кревет34.00 €55.00 €29.50 €24.00 €
Возрасен на дополнителен кревет33.50 €62.50 €33.00 €27.00 €
Студио за 2 лица 123.00 €190.00 €102.00 €83.00 €
Деца до 11,99 на дополнителен кревет27.00 €40.50 €23.00 €19.50 €
Деца до 11,99 на стандарден кревет39.00 €59.00 €32.50 €26.50 €
Возрасен на дополнителен кревет45.00 €68.00 €37.00 €31.00 €
 АПП за 2 лица135.00 €202.00 €113.00 €92.00 €
Деца до 11,99 на дополнителен кревет30.00 €43.00 €25.00 €21.00 €
Деца до 11,99 на стандарден кревет42.00 €62.50 €36.00 €30.00 €
Возрасен на дополнителен кревет48.00 €72.00 €41.00 €34.00 €
АПП Лукс за 4 лица194.00 €262.00 €172.00 €142.00 €
Деца до 11,99 на дополнителен кревет21.50 €28.50 €19.50 €16.50 €
Возрасен на дополнителен кревет34.50 €46.00 €31.00 €25.50 €
1/1 соба73.00 €121.00 €62.00 €51.00 €

Во цената е вклучено:
ноќевање по лице со појадок и вечера
користење на базен,џакузи,сауна,парна бања,фитнес
интернет,паркинг

Капацитет на сместување:
1/1 соба – 1 лице
1/2 соба – 2+1 лице
студио – 2+2 лица
апартман 2+2 лица
Апартман лукс – минимум 4 возрасни,максимум 4+2 лица

Доплати:
Новогодишна вечера – 82 евра за возрасни и 40 евра за деца од 4-11,99 год

Попусти:
деца до 3,99 год – бесплатно

Попусти за рани резервации:
5% попуст за резервации направени и платени до 30.11.2018

Бонуси:
7=6 за период 20.01.2019-09.02.2019 и 24.02.2019 – 31.03.2019

Не се комбинираат бонусите со попустите.

Туристичка такса:
Туристичка такса – 1 евро од ден по лице