BLUE SEA 3* - Кушадаси

од209

BLUE SEA 3* - Кушадаси

Хотелот Blue Sea 3*+ е лоциран на 2 мин. пешачање од плажата Ladies  Beach и на 3 км. одалеченост од центарот на Кушадаси.  Хотелот располага со вкупно 50 соби,ресторан, ресторан на покривот, лоби бар, сеф на рецепција, wi-fi, градина, паркинг. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, балкон, мини бар, ТВ, и Wi-Fi

Ценовник

Термини Цена по особа Термини Цена по особа Термини Цена по особа
01.06-11.06 209 € 11.07-21.07 339 € 20.08-30.08 339 €
06.06-16.06 209 € 16.07-26-07 339 € 25.08-04.09 299 €
11.06-21.06 229 € 21.07-31.07 339 € 30.08-09.09 259 €
16.06-26.06 229 € 26.07-05.08 339 € 04.09-14.09 249 €
21.06-01.07 249 € 31.07-10.08 339 € 09.09-19.09 249 €
26.06-06.07 269 € 05.08-15.08 339 € 14.09-24.09 249 €
01.07-11.07 339 € 10.08-20.08 339 € 19.09-29.09 249 €
06.07-16.07 339 € 15.08-25.08 339 € 23.09-04.10 249 €

Цените се по лице на база ноќевање со појадок и вечера

Карактеристики на хотелот:

 • 24 ч. Рецепција
 • Лоби бар
 • Базен
 • Ресторан
 • Паркинг
 • Сеф
 • Градина
 • Wi-Fi интернет

Собите располагаат со:

 • Клима
 • Сопствена бања
 • Мини бар
 • Фен
 • Телефон
 • ТВ
 • Балкон
 • Wi-Fi интернет