BELVEDERE 4*

од64

BELVEDERE 4*

Тип на сместување 26.12.2017 – 01.01.2018 ПП 02.01.2018 – 08.01.2018 ПП 09.01.2018 – 28.02.2018 ПП 19.12.2017 – 25.12.2017 01.03.2018 – 01.04.2018 ПП
 АПП со 1 спална за 2 лица 120.00 € 95.00 € 84.00 € 64.00 €
АПП со 2 спални за 4 лица 204.00 € 174.00 € 153.00 € 110.00 €

Во цената е вклучено:

-ноќевање со појадок и вечера по соба
-користење на базен,финска сауна,парна бања,турска бања,инфраред сауна,џакузи,ин тернет
-трансфер до гондолата,паркинг

Минимум престој – 5 ноќевања за период 26.12 – 01.01.2018 и 02.01-08.01.2018 !
Минимум престој – 3 ноќевања за период 09.01-28.02.2018 !

Капацитет на сместување:

-АПП со 1 спална – 2+2 лица
-АПП со 2 спални – 4+2 лица

Доплата:
-Ручек – 10 евра за возранси и 6 евра за деца (6-11,99) од ден,деца до 5,99 – бесплатно
-Новогодишна вечера (незадолжителна) – 75 евра за возрасни  и40 евра за деца 6-11,99,деца до 5,99 бесплатно

Туристичка такса – 1 евро од ден по лице !

Попусти:
-деца до 5,99 – бесплатно
-деца 6-11,99 на дополнителен кревет – 14 евра од ден од лице
-возрасен на дополнителен кревет – 24 евра од ден

Попусти за рани резервации:

-20% попуст за резервации направени до 30.09 и целосно платени 05.10.2017

-15% попуст за резервации направени до 30.10 и целосно платени 05.11.2017

-10% попуст за резервации направени до 30.11 и цлеосно платени 05.12.2017

Не е можно да се прават промени на веќе направени резервации со попусти.

 

Бонуси:
7=6 , 10-9, 14=12 за периоди 19.12.25.12.2017 и 02.01-01.04.2018

Бонусите не се комбинираат со попустите за рани резервации !