BANSKO ROYAL TOWERS 4*

од29

BANSKO ROYAL TOWERS 4*

Тип на сместување 01.12.2017 – 21.12.2017 05.03.2018 – 09.04.2018 ПП 22.12.2017 – 28.12.2017    07.01.2018 – 21.01.2018 ПП 29.12.2017 – 01.01.2018 ПП 02.01.2018 – 06.01.2018   ПП 22.01.2018 – 15.02.2018   ПП
Лице во студио 29.50 € 35.50 € 62.00 € 44.50 € 40.50 €
Лице во АПП со 1 спална 33.50 € 40.50 € 70.00 € 50.50 € 45.50 €

Во цената е вклучено:

-ноќевање по лице на база појадок и вечера;
-користење на базен,фитнес,сауна,парна бања
-паркинг,wi fi

Минимум престој – 5 ноќевања за период 29.12-01.01.2018 !

Капацитет на сместување:

-Студио-2+1 лице
-АПП со 1 спална – 2+2 лица

Доплата:
-Божиќна вечера (незадолжителна) – 40 евра за возрасни и 20 евра за деца 3-12,99 години
-Новогодишна вечера (задолжителна) – 65 евра за возрасни и 30 евра за деца 3-12,99 години

Туристичка такса – 1 евро по лице од ден !

Услови за деца:

-деца 3-12,99 на стандарден кревет – има 50% попуст
-1 дете 3-12,99 на дополнителен кревет – бесплатно
-2 дете 3-12,99 на дополнителен кревет во АПП – има 70% попуст
-возрасен на дополнителен кревет – има 30% попуст

Попусти за рани резервации:
-15% попуст за резервации направени до 31.10 и платени до 10.11.2017
-10% попуст за резервации направени до 30.11 и платени до 10.12.2017
Бонуси:
6=7 за периоди 01.12-21.12 и 08.01-25.02.2018 и 05.03-09.04.2018