Apart STREAM RESORT 3*

од24

Apart STREAM RESORT 3*

Тип на сместување 04.12.2017 – 21.12.2017
08.01.2018 – 21.01.2018
06.03.2018 – 15.04.2018           НП
22.12.2017 – 28.12.2017
02.01.2018 – 07.01.2018
22.01.2018 – 01.02.2018
11.02.2018 – 05.03.2018                         НП
02.02.2018 – 10.02.2018     НП 29.12.2017 – 01.01.2018     НП
Лице во студио 24.50 € 26.50 € 27.50 € 48.00 €
Лице во АПП со 1 спална 25.50 € 28.50 € 29.50 € 52.00 €
Лице во АПП со 2 спални 23.50 € 25.50 € 26.50 € 47.00 €
1/1 соба 37.00 € 40.00 € 42.00 € 74.00 €
Возрасен на дополнителен кревет 17.50 € 19.50 € 20.50 € 32.50 €
Деца од 6 – 11,99 год на дополнителен кревет 13.50 € 14.50 € 15.50 € 23.50 €
Деца од 6 – 11,99 год на стандарден кревет 20.50 € 22.50 € 23.50 € 39.50 €

Во цената е вклучено:

-ноќевање по лице со појадок
-користење на базен,џакузи,сауна,парна бања,фитнес,детско катче,интернет,паркинг
-трансфер до Ски центар 2 (малина)

Минимум престој – 3 ноќевања за период 29.12-01.01.2018

Доплати:
вечера-10 евра за возрасен и 6 евра за деца (6-11,99) од ден
Божиќна вечера (задолжителна) – 23 евра за возрасни и 15 евра за деца (6-11,99)
Новогодишна вечера (задолжителна) – 60 евра за возрасни и 32 евра за деца (6-11,99)

Туристичка такса – 1 евро по лице од ден !

Услови за деца:
-деца до 5,99  -бесплатно

Капацитет на сместување:
-студио – 2 лица
-АПП со 1 спална – 2+2 лица
-АПП со 4 спални – 4+2 лица

Попусти за рани резервации:

-15% попуст за резервации направени до 31.10.2017 и платени до 05.11.2017
-10% попуст за резервации направени до 30.11.2017 и платени до 05.12.2017

Раните попусти не важат за период 29.12-01.01.2018 !