Apart MOUNTVIEW LODGE 3*

од39

Apart MOUNTVIEW LODGE 3*

Тип на сместување01.12.2018 – 27.12.2018 04.01.2019 – 15.04.2019 НАЕМ28.12.2018 – 03.01.2019 НАЕМ
Студио за 2 лица38.50 €69.00 €

АПП со 1 спална за

2 + 2 лица

59.50 €94.00 €

АПП со 2 спални за

4 + 2 лица

82.00 €135.00 €

 

      Во цената е вклучено:
 ноќевање по соба од ден
интернет

Минимум престој  – 3 ноќевања за период 28.12.2018 – 03.01.2019 !

 

     Капацитет на сместување:
Студио – 2+1 лице
АПП со 1 спална – 2+2 лица
АПП со 2 спални – 4+2 лица

Доплати:
    трансфер до Гондола и назад – 1 евро од лице од ден (се плаќа на лице место)

Попусти:
10% попуст за резервации направени до 30.11.2018 и целосно платени до 10.12.2018

Не се комбинираат попустите со доплатите !

 

     Туристичка такса:
     Туристичка такса – 1 евро од ден по лице