Apart GRAND MONTANA 3*

од47

Apart GRAND MONTANA 3*

Тип на сместување 01.12.2017 – 27.12.2017 04.01.2018 – 15.04.2018 НАЕМ 28.12.2017 – 03.01.2018 НАЕМ
Студио за 2+1 лице 47.00 € 106.00 €

АПП со 1 спална за

2 + 2 pax

68.00 € 134.00 €

АПП со 2 спални за

4 + 2 лица

99.00 € 165.00 €

Цената вклучува:

-ноќевање по соба
-користење на базен,сауна,парна бања
-интернет
-трансфер до Гондола

Минимум престој 3 ноќевања за период 28.12 – 03.01.2018 !

Капацитет на сместување:
-Студио 2+1 лице
-АПП со 1 спална – 2+2 лица
-АПП со 2 спална – 4+2 лица

Доплати:

-Појадок – 6 евра за возрасни и 4 евра за деца 6-11,99
-Вечера – 11 евра за возрасни и 6 евра за деца 6-11,99
-Појадокот и вечерата за деца 5,99 со 2 возрасни – бесплатно
-Божиќна вечера (незадолжителна) – 27 евра за возрасни и 15 евра за деца 6-11,99
-Новогодишна вечера (незадолжителна) –  47 евра за возрасни и 25 евра за деца 6-11,99

Туристичка такса – 1 евро од ден по лице !

Попусти за рани резервации:
-15% попуст за резервации направени до 15.09 и целосно платени до 25.09.2017
-10% попуст за резервации направени до 15.11 и целосно платени до 25.11.2017

Бонуси:
-7=6, 11=9, 14=11 за период 01.12-27.12 и 04.01-15.04.2018
-7=5 за сите периоди после 01.03.2018