ALBORA 3* - Кушадаси

од259

ALBORA 3* - Кушадаси

Хотелот Albora 3* се наоѓа на околу 1км одалеченост од најпознатата плажа Ladies Beach и на 1 км. oд центарот на Кушадаси. Секоја соба располага со клима,сопствена бања,балкон(освен трокреветните) мини бар(само во трокреветните),ТВ,Wi-fi.Хотелот располага со вкупно 50 соби како и со турска бања, сауна и масажа.

Ценовник

Термини Цена по особа Термини Цена по особа Термини Цена по особа
01.06-11.06 259 € 11.07-21.07 319 € 20.08-30.08 319 €
06.06-16.06 259 € 16.07-26-07 319 € 25.08-04.09 289 €
11.06-21.06 259 € 21.07-31.07 319 € 30.08-09.09 279 €
16.06-26.06 259 € 26.07-05.08 319 € 04.09-14.09 259 €
21.06-01.07 259 € 31.07-10.08 319 € 09.09-19.09 259 €
26.06-06.07 279 € 05.08-15.08 319 € 14.09-24.09 259 €
01.07-11.07 319 € 10.08-20.08 319 € 19.09-29.09 259 €
06.07-16.07 319 € 15.08-25.08 319 € 23.09-04.10 259 €

 

Карактеристики на хотелот:

 • 24 ч. Рецепција
 • Лоби бар
 • Базен
 • Градина
 • Ресторан
 • Снек бар
 • Wi – Fi интернет
 • Менувачница

Собите располагаат со:

 • Клима
 • Сопствена бања
 • Сеф
 • Телефон
 • ТВ
 • Балкон