Вила Stavros - Неа Каликратија

од39

Вила Stavros - Неа Каликратија

(1/3) + 1 Студио
(1/2) + 1 Студио

Неа Каликратија е град со многубројни занимливости за секој турист.Има долга песочна плажа, многубројни ресторани, таверни, кафетерии, забавни паркови за деца,супермаркети Лидл и останати занимливости. Интересно за  посетата е плажата “Сахара“ која се  наоѓа во непосредна близина 3-4 км. од Неа Клаикратија.
Вилата Ставрос се наоѓа на 200 метри од плажа во Неа Каликратија.Студијата располагаат со кујни стандардно опремени,фрижидер, тв, клима уред , Wi-fi ,тераси и паркинг во дворот во зависност од слободно место.

Ценовник

 

Период

 

Ноќевања

Студио
Бр. (2, 3, 5)
1/3+1
(3 или 4 лица)
23.09 – 30.09 7 39

 

ЦЕНИ ЗА ПАКЕТ АРАНЖМАНИ:

  • ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА ПАКЕТ АРАНЖМАН КОЈ ВКЛУЧУВА: ПРЕВОЗ, СМЕСТУВАЊЕ ВО  СТУДИО  ЗА 7  НОЌИ;
  • ВО СТУДИЈАТА СЕ СМЕСТУВААТ МИНИМУМ 2 ЛИЦА;
  • КОРИСТЕЊЕТО НА КЛИМА УРЕД И WI-FI  Е БЕСПЛАТНО;
  •  ДЕЦА ОД 02 – 12 ГОДИНИ – БЕСПЛАТНО (доплаќа само превоз доколку користи 25 евра);
  • ТРЕТО И ЧЕТВРТО ВОЗРАСНО ЛИЦЕ – БЕСПЛАТНО (доплаќа само превоз доколку користи 35 евра)

ОПИС НА СТУДИЈАТА

Студио бр.101

1/3 – 3 лица + 1

Студиото  располага со еден дупол кревет и еден поединечен кревет, тв,клима уред,кујна комплетно опремена со кујнски инвентар,фрижидер ,купатило со вц.Од студиото се излегува на тераса со маса и столици. Во студиото може да се вметне дополнителен кревет на расклопување за дете до 12 години.

 

 

Студио бр.102

1/3 – 3 лица + 1
Студиото  располага со три поединечни кревети, тв, клима уред,кујна комплетно опремена со кујнски инвентар,аспиратор ,фрижидер ,купатило со вц.Од студиото се излегува на тераса со маса и столици.
Во студиото може да се вметне дополнителен кревет на расклопување за дете до 12 години.

Студио бр.103

1/2 – 2 лица + 1
Студиото  располага со два поединечни кревети, тв, клима уред,кујна комплетно опремена со кујнски инвентар,аспиратор ,фрижидер ,купатило со вц.Од студиото се излегува на тераса со маса и столици.
Во студиото може да се вметне дополноителен кревет на рсклопување за дете до 07 години.