Вила Soula - Јерисос

од39

Вила Soula - Јерисос

(1/2) Студио
(1/2 + 1/2) Апартман
(1/2 + 1/2) + 1 Дуплекс

ЈЕРИСОС е најубавото и најголемото туристичко место на третиот крак Атос. Има прекрасна долга песочна плажа  која во зеленило и бујна вегетација ве разладува и разгалува во летните месеци. Голема пешачка зона со многу паркови,игралишта,забавни паркови ,таверни, клубови во совршен спокој и мир е епитетот на заливот под Атос – Јерисос.Над самата плажа има аквариум бесплатен за посетителите,  супермаркети – Лидл,парфимерии и автентични грчки музеи.

Вилата “Сула“ е убава , стандардно опремена вила и се наоѓа на 50 метри од море . Секоја соба има кујна стандардно опремена со кујнски инвентар додека во апартманот и дуплексот има големи фрижидери и голем ел.шпорет со фурна.Секоја соба има стандардно купатило и вц.Секоја соба има клима уред и тв.Вилата има и безжичен интернет, тераси и голем двор со скара.

Ценовник

 

Период

 

Ноќевања

Студио Бр. (3,4,5,6) 1/2
АПП бр.2 (1/2 + 1/2) 3 или 4 лица
АПП бр.2 (1/2 + 1/2 + 2) 4+2 лица
23.09 – 30.09 7 39

 

ЦЕНИ ЗА ПАКЕТ АРАНЖМАНИ:

  • ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА ПАКЕТ АРАНЖМАН КОЈ ВКЛУЧУВА: ПРЕВОЗ, СМЕСТУВАЊЕ ВО  СТУДИО  ЗА 7  НОЌИ;
  • ВО СТУДИЈАТА СЕ СМЕСТУВААТ МИНИМУМ 2 ЛИЦА;
  • КОРИСТЕЊЕТО НА КЛИМА УРЕД И WI-FI  Е БЕСПЛАТНО;
  • ДЕЦА ОД 02 – 12 ГОДИНИ – БЕСПЛАТНО (доплаќа само превоз доколку користи 25 евра);
  • ТРЕТО И ЧЕТВРТО ВОЗРАСНО ЛИЦЕ – БЕСПЛАТНО (доплаќа само превоз доколку користи 35 евра)

ОПИС НА СОБИТЕ

Апартман бр.1

(1/2+1/2+2) – 4 лица+2
Апартманот располага со една спална, кујна и купатило со WC. Во спалната соба има еден дупол кревет, плакар за алишта. Кујната е комплетно опремена со кујнски инвентар, голем електричен шпорет со рерна, голем фрижидер и клима уред. Во кујната има два поединечни кревети на спуштање, маса со столици, TV.Од апартманот се излегува на тераса од каде странично се гледа морето.

.

Апартман бр.2

(1/2+1/2) – 4 лица

Апартманот располага со една спална, кујна и купатило со WC. Во спалната соба има еден дупол кревет, плакар за алишта. Кујната е комплетно опремена со кујнски инвентар, голем електричен шпорет со рерна, голем фрижидер и клима уред. Во кујната има два поединечни кревети, маса со столици, TV. Од апартманот се излегува на тераса на која има маса со столици.

Студио бр.3

(1/2) – 2 лица

Студиото располага со еден дупол кревет, плакар за алишта, кујна, TV и клима уред, купатило со WC. Кујната е комплетно опремена со кујнски инвентар, решо и мал фрижидер. Од студиото се излегува на тераса.

Студио бр.4

(1/2) – 2 лица

Студиото располага со еден дупол кревет, плакар за алишта, кујна, TV и клима уред, купатило со WC. Кујната е комплетно опремена со кујнски инвентар, решо и мал фрижидер. Студиото излегува на тераса со маса и столици.

Студио бр.5

(1/2)+ 1  – 3 лица

Студиото располага со 1 дупол кревет и 1 поединечен кревет, плакар за алишта, кујна, TV и клима уред, купатило со WC. Кујната е комплетно опремена со кујнски инвентар, решо и мал фрижидер. Студиото излегува на тераса со маса и столици.

Студио бр.6

(1/2) – 2 лица

Студиото располага со еден дупол кревет, плакар за алишта, кујна, TV и клима уред, купатило со WC. Кујната е комплетно опремена со кујнски инвентар, решо и мал фрижидер. Студиото излегува на сопствено дворче со маса и столици.