Вила Parlamentas - Неа Плагиа

од46

Вила Parlamentas - Неа Плагиа

(1/3+1/2+1/2+1) Триплекс

 Неа Плагија, идеално место за фамилијарен одмор и содржини за најмалите.Ова туристичко место има долга песочна плажа,долга пешачка зона и чисто море која се спојува со Неа Флогита. Таверни со свежа и вкусна риба,сувенирници,слаткарници е карактеристиката на идиличната Неа Плагија .

Вила ПАРЛАМЕНТАС е на оддалеченост од 50 метри од море . Најдобар одмор во кој нема да имате соседи или други гости . Закупот на 90м2 триплекс е Ваш , со тераси , двор,скара и паркинг.

Ценовник

Период Ноќевања СУИТ СО 4 СПАЛНИ СОБИ+КУЈНА+2WC
Бр.1
1/2+1/3+1/2
+1+1/2
max.8 лица+2
*20.05 – 27.05 7 99
*27.05 – 03.06 7 139
03.06 – 10.06 7 329
10.06 – 17.06 7 359
17.06 – 24.06 7 409
24.06 – 01.07 7 489
01.07 – 08.07 7 529
08.07 – 15.07 7 599
15.0722.07 7 599
22.0729.07 7 599
29.07 – 05.08 7 599
05.0812.08 7 599
12.08 19.08 7 599
19.0826.08 7 579
26.08 – 02.09 7 509
02.09 – 09.09 7 359
09.09 – 16.09 7 309
*16.09 23.09 7 99

НАПОМЕНИ:

  • Цените за термините: 20.05 ; 27.05 и 16.09 (означени со звездичка во табелата) се за наем на вила –за минимум 4 лица, со задолжителна доплата за превоз 35 € по лице без разлика дали користи превоз или не;
  • Петто , шесто , седмо или осмо лице плаќаат само превоз – доколку користат

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

  • 35 € за возрасни – повратна карта;
  • 25€ за деца до 12 години – повратна карта;
  • Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште

КОРИСТЕЊЕТО НА КЛИМА УРЕДОТ, WI-FI  (Е БЕСПЛАТНО);

Вилата располага со сопствен двор-детски парк ,скара и место за паркирање.

Опис на вилата

Суит бр.1

Вилата располага со сопствен двор со маса и чадор за заедничко дружење,скара,детски парк и место за паркирање.

 

Суитот од 100 m2 се наоѓа на први кат и има четири спални соби + кујна + 2 купатила.

Во првата спална има дупол кревет,плакар за алишта,во втората спална соба има аголна гарнитура за спиење составена од 3 поединечни елементи,наменета за 2 возрасни лица + 1 дете и ТВ,се излегува на тераса.

Во третата спална соба има 2 поединечни кревети и плакар за алишта,во четвртата спална соба има дупол кревет и плакар за алишта и од овде се излегува на тераса.

Петата просторија е кујната која е комплетно опремена со кујнски инвентар,голем фрижидер,голем електричен шпорет со рерна,аспиратор,маса за ручање и од кујната се излегува на тераса.

Едното купатило има туш и ВЦ,додека во второто купатило има само ВЦ.

Вилата има два климатизера,еден на влезот и другиот климатизер е во кујната.

Вилата располага со сопствен двор – детски парк,скара и место за паркирање.