Вила Parlamentas - Неа Плагиа

од29

Вила Parlamentas - Неа Плагиа

(1/3+1/2+1/2+1) Триплекс

 Неа Плагија, идеално место за фамилијарен одмор и содржини за најмалите.Ова туристичко место има долга песочна плажа,долга пешачка зона и чисто море која се спојува со Неа Флогита. Таверни со свежа и вкусна риба,сувенирници,слаткарници е карактеристиката на идиличната Неа Плагија .

Вила ПАРЛАМЕНТАС е на оддалеченост од 50 метри од море . Најдобар одмор во кој нема да имате соседи или други гости . Закупот на 90м2 триплекс е Ваш , со тераси , двор,скара и паркинг.

Ценовник

ЦАНА ЗА НАЕМ НА ВИЛА ЗА МАКСИМУМ 10 ЛИЦА (БЕЗ ПРЕВОЗ)

 

Период

 

Ноќевања

НАЕМ НА ВИЛА ЗА 8-10 ЛИЦА
23.09 – 30.09 7 29

 

*За Вила Парламентас се потребни  минимум  4лица кои плаќаат

 

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

  • 35 € за возрасни – повратна карта;
  • 25€ за деца до 12 години – повратна карта;
  • Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште

КОРИСТЕЊЕТО НА КЛИМА УРЕДОТ, WI-FI  (Е БЕСПЛАТНО);

Вилата располага со сопствен двор-детски парк ,скара и место за паркирање.

ОПИС НА ВИЛАТА

Суит бр.1

Вилата располага со сопствен двор со маса и чадор за заедничко дружење,скара,детски парк и место за паркирање.

 

Суитот од 100 m2 се наоѓа на први кат и има четири спални соби + кујна + 2 купатила.

Во првата спална има дупол кревет,плакар за алишта,во втората спална соба има аголна гарнитура за спиење составена од 3 поединечни елементи,наменета за 2 возрасни лица + 1 дете и ТВ,се излегува на тераса.

Во третата спална соба има 2 поединечни кревети и плакар за алишта,во четвртата спална соба има дупол кревет и плакар за алишта и од овде се излегува на тераса.

Петата просторија е кујната која е комплетно опремена со кујнски инвентар,голем фрижидер,голем електричен шпорет со рерна,аспиратор,маса за ручање и од кујната се излегува на тераса.

Едното купатило има туш и ВЦ,додека во второто купатило има само ВЦ.

Вилата има два климатизера,еден на влезот и другиот климатизер е во кујната.

Вилата располага со сопствен двор – детски парк,скара и место за паркирање.