Најнови понуди

744_01_640

Хотел St George Ski & Spa 4* – Банско

  ТИП НА СОБА 01.09 - 31.10 (2014) - НП* 01.09 - 31.10 (2014) - ПП** 01.09 - 31.10 (2014) - АЛЛ*** Лице ...
Повеќе
ouddext1

Хотел Green Wood – Банско

  ТИП НА СОБА 01.09 - 30.11 1 ноќ - АЛЛ* 01.09 - 30.11 2 ноќи - АЛЛ* 01.09 - ...
Повеќе
585_00_640

Хотел „ Festa Chamkoria 4* “ – Боровец

  ТИП НА СОБА 01.04.2014 - 20.12.2014 НП* Лице во 1/2 соба 20,00 € Еднокреветна соба 28,00 € Лице во Јунор Суит ...
Повеќе
p_d7923d251c1b56ba393fb305b1bf3ae3_72754b57a3d22a1acad78a105dd7c514

Apart hotel Casa Karina 3* – Банско

  ТИП НА СОБА 01.10.2014 - 31.10.2014 Недела - Четврток АЛЛ* 01.10.2014 - 31.10.2014 Петок - Сабота АЛЛ* 01.11.2014 - ...
Повеќе
Venecia-thumb

23-ти Октомври ВЕНЕЦИЈА-ФИРЕНЦА-ВЕРОНА

1 ден 22.10.2014  ШТИП-СКОПЈЕ-ВЕНЕЦИЈА Поаѓање од Штип пред Новата пошта во 14:30 часот. Поаѓање од Скопје пред хотел "Вип" во ...
Повеќе
j2uulp32wx

Regnum Bansko apart hotel and SPA 5*

Тип на соба 23.10.2014 -26.10.2014 НП* 23.10.2014 -26.10.2014 ПП** Executive апартман со 1 спална за 2 лица 48.00 € 66.00 € Grand ...
Повеќе
hotel_ulica-2-Big

Park Hotel Gardenia 4* – Банско

Тип на соба 01.10.2014 – 31.10.2014 АЛЛ* 01.11.2014 – 30.11.2014 АЛЛ* Лице во 1/2 соба 26.00 € 24.00 € Минимум престој 2 ...
Повеќе
806_00_640

Хотел „Lion“ – 4* – Боровец

  ТИП НА СОБА 01.04 - 30.11 мин 2 ноќевања (2014) НП* 01.04 - 30.11 мин 2 ноќевања (2014) ПП** ...
Повеќе